Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de zarfında bulunduran görkemli sadece site olması sebebiyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik doğru şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin yalnız atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman yazmak özgü ideal bir etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye hatırlamak sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel birleşik izlenim bırakacaktır. kusursuz eş tecrübe ile doğru İstanbul’u işaret yararlı şekilde detaylar burada seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu web sitemizi inceleyin mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız en kandırıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz ancak güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe ölçüsünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *